Football Development Institute
Edukacja

Wsparcie Specjalistów

Football Development Institute jest organizacją niezwykle wymagającą wobec Specjalistów, a jednocześnie czyni wiele w celu zapewnienia wsparcia każdemu, kto przyjmuje warunki współdziałania.

Współpracujemy wyłącznie z osobami wykazującymi profesjonalizm, zaangażowanie, a także otwartość na nową wiedzę. Kto jednak zostanie zakwalifikowany do tej grupy, może liczyć na szeroką pomoc.

System rabatowy

Wysokiej klasy niestandardowa wiedza kosztuje, natomiast zdajemy sobie sprawę, że praca w piłce nożnej wielu osobom przynosi nieregularne przychody. A często też niezbyt wysokie. Dlatego ułatwiamy długofalową współpracę z FDI, stosując jasno skonstruowany system rabatowy:


 • kursy specjalistyczne

  • wcześniej odbyty jeden kurs: 10% rabatu na kolejny
  • wcześniej odbyte dwa kursy: 20% rabatu na kolejny
  • wcześniej odbytych więcej niż dwa kursy: 25% rabatu na każdy kolejny
  • jeśli Specjalista jest desygnowany do udziału w kursie przez Klub: 5% rabatu (już na pierwszy kurs; w dalszym stadium sumuje się z powyższymi ulgami)
 • Doradztwo i Programy mentorskie

  • na koncie udział w jednym kursie oraz korzystanie z Doradztwa lub Programów mentorskich: indywidualne oferty rabatowe na kolejne kursy specjalistyczne

Finansowanie kursów specjalistycznych

Pomagamy w znalezieniu korzystnego finansowania inwestycji o nazwie „własny rozwój”. Od momentu przyznania kredytu wszelkie płatności, z tytułu udziału w kursie specjalistycznym FDI, odbywają się ratalnie.

Zjazdy stacjonarne – pobyt

Na mocy partnerskiego porozumienia umożliwiamy noclegi w trzy- lub czterogwiazdkowym hotelu, wraz ze śniadaniem, z wykorzystaniem interesującego rabatu. Oferta dotyczy zarówno pojedynczych zjazdów, jak również pobytu w trakcie trwania całego kursu.

Zjazdy stacjonarne – dojazd

Dzięki współpracy z PKP, mamy możliwość przekazywania rabatów dla Uczestników kursów specjalistycznych.