Football Development Institute

Projekty badawcze

Publikujemy podsumowania przeprowadzonych Projektów badawczych, w ramach których zajmujemy się elementami merytorycznymi „Tożsamości piłkarskiej FDI” oraz „Modelu Rozwoju Klubu FDI”, jak również tematyką „Obszarów identyfikujących poziom piłki nożnej”.

Projekty badawcze stanowią jedną z głównych sfer operacyjnych działu „Analysis & Research”. W ramach precyzyjnych badań, prowadzonych we własnym zakresie, posiadamy możliwość faktograficznego obnażania trendów i stereotypów w „nowoczesnym futbolu”, dowodzenia błędnego rozumienia piłki nożnej i niewłaściwego traktowania wielu obszarów merytorycznych, a także stosowania metody kontrastowego wyjaśniania „Tożsamości piłkarskiej FDI” wraz ze wszystkimi aspektami koncepcyjnymi.

Sortowanie:

Rola Dyrektora ds. sportowych w europejskiej piłce nożnej

Następny projekt badawczy czeka już w kolejce na jego inaugurację. Tym razem zajmiemy się rolą Dyrektora ds. sportowych.
14/02/2024

Stan edukacji specjalistycznej w europejskiej piłce nożnej

W 2023 roku rozpoczęliśmy pierwszy w historii projekt badawczy, prowadzony przez Football Development Institute. Premierowy projekt zajmuje się edukacją w obszarze piłki nożnej. Podsumowanie badania zaprezentujemy do końca 2024 roku.
08/12/2023