Football Development Institute
AKTUALNOŚCI

Zainaugurowaliśmy projekt badawczy

11/12/2023

Właśnie zainaugurowaliśmy projekt badawczy pod tytułem „Stan edukacji specjalistycznej w świecie piłki nożnej”.  To premierowe badanie w historii Football Development Institute.

Football Development Institute zajmuje się intensywnie edukacją, oferując autorski system edukacyjny, ale również analizując ofertę edukacyjną federacji globalnych i krajowych, a także instytucji komercyjnych. Nasze tezy zostały jasno sformułowane przez Marcina Gabora w opublikowanym artykule analitycznym. Teraz chcemy również Państwu oddać głos i poznać opinię na różnych płaszczyznach.

Warto zatem wypełnić ankietę i pomóc w ten sposób nauce. Będziemy wdzięczni wszystkim Uczestnikom, którzy wezmą udział w badaniu, ale również udostępnią informację o naszym projekcie.

 

▶  W jakich krajach jest prowadzony projekt badawczy?

Nie ma żadnych ograniczeń. Ankieta trafi do osób z wielu kontynentów.

 

  Kto może wziąć udział w projekcie badawczym (wypełnić formularz)?

Zapraszamy wszystkie osoby z doświadczeniem w poniższych typach organizacji (dowolny staż pracy), aktywnych w obszarze piłki nożnej:

🔹 Klub

🔹 federacja kontynentana (np. FIFA lub UEFA)

🔹 związek krajowy

🔹 organizacja ligowa

🔹 instytucja edukacyjna

🔹 uczelnia wyższa

🔹 instytucja doradcza

 

W projekcie badawczym mogą wziąć udział również osoby, które w swojej historii zawodowej posiadają inne niż wymienione typy organizacji lub nie mają jeszcze doświadczenia w świecie piłki nożnej. Warunek jest jeden: wspomniane osoby powinny mieć na koncie korzystanie z różnych form edukacji w piłce nożnej (wydarzenia & programy edukacyjne).

 

Szczegółowe informacje na temat omawianego projektu badawczego, jak również możliwość wzięcia udziału w badaniu (ankieta), znajdują się TUTAJ.